Относно новия закон за счетоводството

01.12.2015, 14:54 1360 0
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

01.12.2015, 14:54
Публикации: 52 / 3
 1.  Здравейте,съгласно новия закон за счетоводството,остава ли задължителен одит за акционерните дружества,независимо какви предприятия са?
 2 . Относно чл.37,ал.2, за коя година се отнася- за фин.отч.2015г или 2016г.?
2) Независимо от ал. 1, годишните и консолидираните финансови отчети на акционерните дружества и командитните дружества с акции подлежат на задължителен независим финансов одит, с изключение на случаите, когато дружествата не са осъществявали дейност през отчетния период.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове