Касов апарат за участие в изложение

25.03.2016, 10:31 1146 0
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

25.03.2016, 10:31
Публикации: 3 / 0
Здравейте, ситуацията е следната: фирма за продажба на цветя ще участва в изложение за 3 дена. Следва ли да закупи отделен касов апарат за участието и възможно ли е да ползва този от магазина, а в магазина да издава касови бележки през съответния период? Моля ако има някакво конкретно становище на НАП, защото за клиента § 1, т. 41 от ДР на ЗДДС „търговски обект” и съответно чл.25 и чл.26 от Наредба Н-18, не са достатъчни като доводи и е безумие да купува втори касов апарат за 3 дена в годината. Благодаря предварително!
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове