Проблем с публикуването в ТР

19.06.2016, 23:34 3550 5

Здравейте, моля за помощ. При публикуване на ГФО постоянно ми излиза съобщение за непълни или неверни данни. Прегледах всичко, пощенски кодове, данни, отчети... Вече не зная какво да гледам, а все едно и също съобщение. Някой имал ли е такъв проблем? Дайте ми идея какво пропускам...
#1 | 20.06.2016, 07:55
Публикации: 674 / 25
Не съм публикувала тази година с ел. подпис,но проверете все пак там,където в А4 трябва да се сложи отметка за това,че се представя ГФО за 2015 г.Това е само едно предположение.УСПЕХ!
#2 | 20.06.2016, 08:12
Публикации: 24 / 1
При мен това съобщение се появява обикновено за адреса на фирмата. Ако има попълнен ж.к. или квартал, сайтът иска да се попълнени всички полета за №, вход, етаж, апартамент и т.н. Ако фирмата няма такива данни обикновено попълвам всяка кутийка с единици и така го приема.
#3 | 20.06.2016, 10:15
Публикации: 12 / 7
Погледнете кое е с червени букви - Данни за заявителя; Обявяване на актове; Приложения.
След това търсите там какво се изисква и не е попълнено.
#4 | 20.06.2016, 12:22
Публикации: 136 / 1
А аз бих искала да добавя и незащитеността на сайта на АВ ! И при влизане с експлорер ми дава че не може да отвори тази страница , а при входове с Хром и Мозила - много строго казва че сайта не е защитен и отговорността си е лично наша - не цитирам дословно . Някой от по-младите /от мен разбира се / колеги нека да вдигнат шум в тази държава - как е възможно АВ да не си поднови секюрити сертификата при тази кампания сега за публикуване на отчетите ? Аз не го правя защото не знам къде и как да пиша !
Благодаря на всички за помощта, оказа се, че трябва всеки път повторно да въвеждам район, защото информацията изчезва при потвърждение.

Успех на всички все още борещи се с ТР  :good:
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група