Проблем при подаването на Справка приложение 6

13.02.2017, 19:36 6091 3

13.02.2017, 19:36
Публикации: 95 / 1
Здравейте, имам проблем при подаването на справка приложение 6 за извършеното приспадане на ДДС. Попълвам всички необходими клетки и когато отида на бутона "преглед и подаване" въобще не ми позволява да визуализирам справката във вариант за подпис. Кеша на ИЕ е изчистен, нивото на сигурност е low, джавата е последна версия, а аз не мога и не мога да подам справката. На някой случвало ли му се е подобно "чудо"? Моля, дайте съвет!
#1 | 13.02.2017, 19:56
Публикации: 2 / 0
Проверете как попълвате стойностите с точка или запетая.  Имах подобен проблем. Системата не дава съобщение, а просто те отхвърля.
#2 | 12.05.2017, 14:54
Публикации: 314 / 38
Здравейте, в Април затварям три месеца на възстановяване и бях тръгнал да си попълвам всичко докато не стигнах до тикчето на приложение 6.
Следният текст седи като предупреждение:
Уважаеми клиенти,
От 01.05.2017 г. съгласно измененията в Правилника за прилагане на Закона за данък върху добавената стойност (ППЗДДС), ДВ бр. 24 от 2017 г. отпадна задължението за подаване на Приложение № 6 към чл. 68, ал. 4 от ППЗДДС към справки-декларации за данъчен период април 2017 г. и следващите.

За кураж да питам: Възнамерявам да си подам справка декларацията с попълнена клетка 80 и до там. Никакви тикчета на приложение 6(такава опция няма и да искам) и никакви опити да попълвам приложение 6 (което е все още видимо в този раздел за достъп с ел. подпис). Правилно ли постъпвам или пак съм проспал нещо важно?   
#3 | 12.05.2017, 15:00
Публикации: 11934 / 2174
Правилно ли постъпвам или пак съм проспал нещо важно?

И на двата въпроса имаш ДА ! :smile1:

Пример си за това, че въпреки проспиването на  нещо важно постъпваш правилно . :good:
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група