Счетоводен софтуер

21.11.2017, 22:12 24498 23

21.11.2017, 22:12
Публикации: 12 / 0
Привет, знам, че ще задам банален въпрос, но в нашия офис сме на кръстопът. Назрял е момента да сменим счетоводния софтуер, знам, че перфектен няма, но моля за мнения. Трябва ни софтуер, който автоматично да осчетоводява ТРЗ-то  и амортизациите, а да не са в отделен модул, който да изисква допълнителен ресурс за осчетоводяване, да има възможност за дистанционна връзка към сървъра и не на последно място да не е утежнен и бавен. Също така е важно да могат да се трият операции, а не да се сторнират само. Моля, за приятелско професионално мнение, рекламите на фирмите ги намирам и в google.bg.
Хубава и спокойна вечер!
#1 | 21.11.2017, 22:16
Публикации: 30 / 1
Запознати ли сте с програмите на Микроинвест. Не са евтини, но изпълняват изискванията Ви.
#2 | 21.11.2017, 22:34
Публикации: 12 / 0
Не  съм, до сега съм работила с Плюс Минус, много съм доволна, но тъй като са на екселска основа, колкото ми е полезна с възможностите, толкова като се възползвам от тях става някаква бъркотия, която ми отнема твърде много време за разплитане. Имам проблем с аналитичностите. Разглеждам Ажур в момента, но мисля, че при нея не могат да се трият операции, а на нас ни е важно да можем. Бизнес навигатор ми похвалиха колеги, но като чета из форумите , май не е много ОК. Ще разгледам и Микроинвест. Благодаря! :good:
#3 | 22.11.2017, 09:20
Публикации: 4 / 0
Най-добре да ползвате Конто
#4 | 22.11.2017, 09:33
Публикации: 99 / 15
Аз ползвам Микроинвест и съм доволна. :good:
#5 | 22.11.2017, 12:58
Публикации: 1 / 0
Случайно и аз се нуждая от помощ за избор на счетоводен софтуер  . Работя с Ажур  в сферата на селското стопанство и съм много доволна . За изтриване на операции не може и да става дума с Ажур. Фирма за транспорт извън страната  иска да закупи  програмен продукт  и чуденката ми е голяма в предвид нуждите на фирмата
Моля помагайте !!!
#6 | 22.11.2017, 14:02
Публикации: 81 / 6
Аз ползвам програмите на Микроинвест от 2003 г.
Новите им продукти / Делта про за счетоводство и ТРЗ про за заплати / са на много добро ниво и не бих казала, че са скъпи. На 24.11.2017 ще имат "Черен петък" и предполагам доста изгодни пакети с продукти. Аз примерно моите ги взех 2 продукта на цената на един.
#7 | 25.11.2017, 21:47
Публикации: 332 / 38
Микроинвест делта про не е лоша, но слаба страна са и аналитичностите и материалните запаси, всичко се организира като подсметки, а ако трябва да се води производство става мъка. Ползвах я  преди  години и я смених с Мираж главно заради фирмите с производствена дейност, защото ми омръзна да правя рецепти и калкулации на ексел и след това ръчно да ги осчетоводявам. За счетоводство Мираж е много добра програма  има и  ТРЗ но за него нямам мнение, работя с ТРЗ на Микроинвест и за сега нямам причини да го сменям  :smile1: .
#8 | 27.11.2017, 10:31
Публикации: 81 / 6
Съгласявам се веднага за материалните сметки, че не са оптимални.

ТРЗ про пък не е оптимална при СИРВ.
#9 | 28.11.2017, 00:44
Публикации: 332 / 38
Съгласявам се веднага за материалните сметки, че не са оптимални.

ТРЗ про пък не е оптимална при СИРВ.
Така е  :smile1: Има и много други недостатъци, например едно обичайно допълнително споразумение е организирано по доста необичаен начин, но съотношението цена-качество е много добро. Избора на софтуер е продиктуван главно от индивидуалните потребности, перфектен няма  :smile1: Все пак съм готов да си сменя и ТРЗ-то ако открия нещо по-подходящо за мен  :smile1:
#10 | 28.11.2017, 09:30
Публикации: 3 / 1
Здравейте. Аз от 17г. ползвам ПП Регата на КСофт ЕООД. За мен е идеален.
Всичко което се сетите и Ви е необходимо го има. Има и работа по график. Всички възможни справки и не на последно място, всичко ново се актуализира, така че да не се безпокоиш, че пак са променили нещо и си изпуснал някой срок
#11 | 28.11.2017, 09:33
Публикации: 3 / 1
P.S. Пропуснах да кажа, че ПП Регата е само за ТРЗ
#12 | 28.11.2017, 11:16
Публикации: 81 / 6
В ТРЗ про на Микроинвест точно индивидуални графици няма по СИРВ. Иначе като съотношение качество-цена е чудесна програма. Актуализира се своевременно и адекватно.
#13 | 28.11.2017, 11:24
Публикации: 3 / 0
Здравейте,
Вижте програмата на Омега Софт - Омекс 2000. Тази програма има всичко - вкл. и лични графици. От нея може да се прехвърля информацията в различни счетоводни програми автоматично.
Програмата е много лесна за работа , тя е една от водещите на пазара. Но пък за това е доста скъпа.
#14 | 29.11.2017, 11:25
Публикации: 12 / 0
Много благодаря за мненията, бих искала да насоча разговора към счетоводния софтуер, понеже той ми е най-важен. ПП Мираж как е, гледам някои колеги го ползват, Бизнес навигатор също съм чувала, че е използван доста често ?!
#15 | 29.11.2017, 12:21
Публикации: 37 / 1
Здравейте!
Препоръчвам Ви програмен продукт на Софтсистемс Стара Загора-Счетоводна програма и програма ТРЗ.
#16 | 29.11.2017, 12:36
Публикации: 332 / 38
Много благодаря за мненията, бих искала да насоча разговора към счетоводния софтуер, понеже той ми е най-важен. ПП Мираж как е, гледам някои колеги го ползват, Бизнес навигатор също съм чувала, че е използван доста често ?!
Мираж счетоводство е много добър продукт за счетоводна фирма. Ползвам го от няколко години и съм доволен. Има склад, амортизации, ддс, производство, инвентаризации, автоматични контировки за документи, модул за планиране на данъчен кредит, масов печат на документи, бързо завеждане на покупки и продажби, шаблони, модул за въвеждане на свободни счетоводни операции, модул за касови документи, модул за въвеждане на банкови бордера, приходи и разходи за бъдещи периоди, преоценка на валут аи др. Просто всичко необходимо. Позволява корекции, изтриване, сторниране, копиране на счетоводни операции.
#17 | 30.11.2017, 15:16
Публикации: 29 / 2
Здравейте, аз използвам Бизнес Навигатор, но не е много Ок. Амортизациите им обаче са под всякаква критика. Относно операциите и възможността за триене има такава. Относно валутните преоценки също не става, получават се големи каши. Мисля, че не е тежка програма, всичко става автоматично и не са отделни модули. Преди време работих със счет. софт. ПАССОС, малко по скъп е от Бизнес Навигатора.
#18 | 26.02.2018, 22:22
Публикации: 2 / 6
WorkFlow на Бизнессофт. Перфектен във всяко едно отношение. Не е евтин, но си струва всеки лев.
#19 | 30.04.2018, 10:46
Публикации: 313 / 0
Моля за съдействие относно работата с Микроинвест Делта про.
Имам фактура от доставчик които преди няколко месеца е бил и клиент на фирмата.
И сега като отида да въвеждам данни за 401 /за доставчика които е бил и клиент/ ми излиза забрана - Промените не моат да се запазят защото съществува контрагент с този булстат. И аз сега как да си заведа фактурата, как изобщо да го заведа този доставчик  в програмата.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група