Нотариус

06.03.2018, 12:42 5182 5

06.03.2018, 12:42
Публикации: 417 / 4
през 2017 на нотариус за заверка на пълномощно е платена такса 6 лв/5+1ддс/ Включва ли се в Справка чл 73, и ако "да", коя сума 5лв или 6 лв? Не му е издадена бележка за доход по чл 45?
#1 | 06.03.2018, 12:55
Публикации: 11875 / 2161
Включва се - 5 лв , а на СОЛ / какъвто е нотариусът / не се издава СИС и служебна бележка.
#2 | 06.03.2018, 14:54
Публикации: 417 / 4
ние не сме регистрирани по ддс - изплатената сума с ддс ли подаваме 
#3 | 06.03.2018, 15:17
Публикации: 11875 / 2161
За нотариуса доходът е сумата без ДДС.
#4 | 06.03.2018, 16:31
Публикации: 99 / 15
Подала съм ги на всички справки с ДДС-то грешка ли е това?
#5 | 06.03.2018, 18:54
Публикации: 11875 / 2161
Деклариране на разходи на дружество в справката по чл. 73 от ЗДДФЛ, изплатени на нотариуси

Лорета Цветкова – главен експерт в НАП
Скрит текст :
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група