Майка с дете до 3г.

30.08.2018, 14:17 1051 5
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

30.08.2018, 14:17
Публикации: 155 / 2
Здравейте! В нарушение ли сме, ако прекратим договора на майка с дете до 3г. по чл. 331?
#1 | 30.08.2018, 14:18
Публикации: 6118 / 545
Не.
#2 | 30.08.2018, 14:20
Публикации: 155 / 2
Дори и ако писмено приеме предложението за уговорено обезщетение ли?
#3 | 30.08.2018, 14:54
Публикации: 1190 / 226
В изрично изредените основания за прекратяване на трудов договор, за които се изисква предварително разрешение, съгласно закрилните разпоредби на КТ, чл. 331 не фигурира. Колежката Ви е отговорила кратко.
#4 | 30.08.2018, 15:15
Публикации: 7243 / 1083
Дори и ако писмено приеме предложението за уговорено обезщетение ли?
Ако не приеме предложението, няма начинда прекратите ТД по чл.331. И това важи не само за майките.
#5 | 30.08.2018, 15:17
Публикации: 1190 / 226
Taка е - ако работят по трудов договор, важи дори за бабите и тъщите.  :smile1:
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове