Фискални бонове копие

04.01.2019, 11:07 1885 4

04.01.2019, 11:07
Публикации: 580 / 14
Здравейте, Колеги и за Много години!
Бъдете здрави и щастливи!

Един въпрос - правите ли ксерокопие на фискалните бонове - за покупка на дребни материали, гориво, таксови марки и др. С оглед запазването им на по-късен етап и разчитането им, защото много оттях избледняват след време и нищо не се вижда.

Благодаря и хубав ден!
#1 | 04.01.2019, 11:39
Публикации: 9299 / 1558
Ами да избледняват. Който е разрешил ползванено на такива КА, той да му мисли :(
Проблем е, че вече все повече магазини издават фактури с термопечат, които избледняват (бензиностанции, технополис, практикер....) Писнало ми е да ги копирам и да харча хартия :(
#2 | 04.01.2019, 11:45
Публикации: 580 / 14
Точно това е...И особено ако имаш много, само си губиш времето и харчиш хартия...

Ами да избледняват. Който е разрешил ползванено на такива КА, той да му мисли :(
Проблем е, че вече все повече магазини издават фактури с термопечат, които избледняват (бензиностанции, технополис, практикер....) Писнало ми е да ги копирам и да харча хартия :(
#3 | 04.01.2019, 12:00
Публикации: 4367 / 719
По съвсем същия повод тия дни гледах стари папки от преди десетина и повече години, не видях избледнели КБ или фактури на лента, е, може да е имало единици. Но пък химикалът, с който съм надписвал етикетите на папките тук-там е поизбледнял :)
#4 | 04.01.2019, 12:15
Публикации: 580 / 14
Тези дни си преглеждах стари КБ и фактури, от близките години и много оттях вече трудно се разчитат, което не може да не ме притеснява за последици от една евентуална проверка.

По съвсем същия повод тия дни гледах стари папки от преди десетина и повече години, не видях избледнели КБ или фактури на лента, е, може да е имало единици. Но пък химикалът, с който съм надписвал етикетите на папките тук-там е поизбледнял :)
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група