Регламентиране на преки трудови задължения

08.03.2012, 11:31 19339 22

#20 | 08.03.2012, 11:31
МамаБожка
Е, сега вече и ние плуваме в по-спокойни води, защото на третия ден от дискусията ти определи конкретиката на зададения въпрос. Доколкото разбирам, полагал си допълнителен труд без трудов договор, което е дало основание на бившия ти работодател да не го заплати, а ти от двоя страна представяш като доказателство за това, издадената ти от него "трудова характеристика". Така ли е? :(

ама не е трети, по скоро е около месец време ;D
#21 | 08.03.2012, 11:56
Публикации: 1202 / 120
Абе човек не води всеки ден дела, а и делата в БГ не се решават на 1 - 2 заседание.Точат се с години. Човека има нужда от споделяне, ориентири и подкрепа! За това, макар да му казах още преди да си продаде разработките и да си вземе парите от там, аз приемам като + за себе си, че го прави при нас. Разбирам, че не иска да е до край открит не заради нас, а по простия факт, че и работодателят може свободно да чете нагласите му. :thumbup:
#22 | 08.03.2012, 13:47
Публикации: 204 / 9
Не се отплесвайте с моята самоличност на потребител, драги дискутиращи, а споделете опит, как при вас се възлагат трудови задължения?
Приемете, че познавам основните положения в Кодекса на труда, но и аз съм човек, пропускам понякога!

Дайте по същество! Ако вие не можете, да помогнете, то споделете, как е при вас, само тезисите, без факти!
А може и на съобщения!
 :P ;D
Хайде, чао!
Хубав празник на жените, дискутиращи с мен, и много шампанско и хубави емоции! :air_kiss:
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група