Ел. подпис на Банксервиз

27.03.2012, 17:15 10926 11

27.03.2012, 17:15
МамаБожка
знам, че не ви е много до мен в този приключвателен момент, ама я всички които работят с ел. подпис на Банксервиз, една крачка напред ;D че имам въпроси
#1 | 27.03.2012, 18:18
Публикации: 186 / 38
Излизам първа пред строя !
#2 | 27.03.2012, 18:54
МамаБожка
браво Доце ;D ето ми въпроса за сега:
1.попълвам онлайн искане за издаване на ел. подпис
после кво го правя? разпечатвам и им го нося там, ще трябва да е
другите въпроси утре
#3 | 27.03.2012, 20:55
Публикации: 530 / 19
Аз си ходя на място при тях дори за подновяването и те си правят каквото Трябва където трябва вкл. заявлението за Нап.
#4 | 28.03.2012, 09:37
Публикации: 5497 / 371
Аз си ходя на място при тях дори за подновяването и те си правят каквото Трябва където трябва вкл. заявлението за Нап.

и аз така :)
#5 | 28.03.2012, 10:18
МамаБожка
Кети и Далила, обяснете, като за мен какво значи:  вкл. заявлението за Нап
#6 | 28.03.2012, 10:22
Публикации: 5497 / 371
Кети и Далила, обяснете, като за мен какво значи:  вкл. заявлението за Нап
за да ползваш ел. подписа в НАП, а и в НОИ, в двата сайта се правят регистрации
#7 | 28.03.2012, 10:27
МамаБожка
за да ползваш ел. подписа в НАП, а и в НОИ, в двата сайта се правят регистрации

 ;D ;D ;D.. направо обяснено като за мен
всъщност, да знам че се правят, работя с ИО в момента, ама ми дотегнаха и реших да ги сменя, а и в момента тече някаква промоция в банксервиз
#8 | 28.03.2012, 10:32
Публикации: 530 / 19
Отивай на място, че е много сложно с тия ключове, че първи, че втори..... доп. кинти не взимат. ЩЕ си побъбрите ще ти инсталират ел. подписа на картата, ще си го активират, ще подадат заявленията за достъп. Дават си ти диск за инсталация на карточетеца. А инсталацията на компа е супер елементарна - отваря ти се и има бутонче, цъкаш, пушиш една цигарка, то Хавтоматик си се инсталира, иска да рестартнеш и си готова за работа.
Не се занимавай сама.
За подновяването, реших да си попълня сама заявленията и да го продължа, ама то беше .... егати чудесиите. А хората там са си обучени, това им е работата. Да беше вчера отишла, че и да беше забравила за кякво става дума.
#9 | 28.03.2012, 10:41
МамаБожка
вчера Кети, ама вчера разбрах за промоцията, но днес съм там с лаптопа... аз от 1000 години съм към ИО, ама ми писна да се мотам с четеца им като кютук.. вчера им разправям: дайте по малък четец бре... а те: даваме ама искаме кинти и отново регистрации... та си рекох, щом ще са регистрации отново, аре нов подпис.. та те така
#10 | 28.03.2012, 10:59
Публикации: 76 / 1
Здравейте, аз съм на Банксервиз. Нося лаптопа при тях и те ми го инсталират и ми дават флашката. Дори ми пусна заявлението към НАП. Но после за всяка фирма и за всяко ФЛ  трябва да направиш упълномощаване и до 3 дни да ги разпечаташ и занесеш в съответния НАП, за да можеш да подаваш - следи статуса на обработка на заявленията. Ако с нещо друго мога да съм полезна .......
#11 | 28.03.2012, 11:36
МамаБожка
Здравейте, аз съм на Банксервиз. Нося лаптопа при тях и те ми го инсталират и ми дават флашката. Дори ми пусна заявлението към НАП. Но после за всяка фирма и за всяко ФЛ  трябва да направиш упълномощаване и до 3 дни да ги разпечаташ и занесеш в съответния НАП, за да можеш да подаваш - следи статуса на обработка на заявленията. Ако с нещо друго мога да съм полезна .......

благодаря ти ;D
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група