Дневен финансов отчет с нулиране - грешка

02.01.2020, 22:13 2087 2

02.01.2020, 22:13
Публикации: 0 / 0
Добър вечер !
На мен ми тръгна едно такова годината ... мазало ;д иначе няма да съм аз .
В края на работния ден си пускам аз отчет с нулиране ,както всеки ден и вписвам всичко в книгата ,подписвам се и почти съм готова да си тръгна . И изненада - влиза клиент ,маркирам нещата на компютъра за да му фиксирам цената ,но вместо да напиша на една бележка ,за утре какво да маркирам пускам бележката ... и решавам ,че трябва да пусна още един финансов дневен отчет с нулиране .... и просто оставих подпълнената книга ей така ,и на страна оставих бележката с новите 14лв и парите съответно . И сега въпроса ми е ,къде точно да залепя тази последната бележка с отчета и къде какво да пиша в книгата ,че не ми се искаше да звъня на шефката ;ддд помощ ! Трябва да знам утре ,като отида какво да направя ,хелп  :wink1:
#1 | 02.01.2020, 22:43
Публикации: 0 / 0
Може би не трябваше да пускам нов отчет с нулираране и щеше да излезе към утрешния отчет ,но ми кажете къде и коя бележка да прикача и какво да напиша  :noexpression:
#2 | 03.01.2020, 12:15
Публикации: 4365 / 719
Тоест, пуснали сте два дневни отчета на една и съща дата? Залепете и двата за тази дата и сумирайте оборота в книгата.
И такива неща - за утре какво да маркирам - да си ги нямаме, че не се знае кой е клиента :)
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група