Подаване на ГФО в ТР с ел. подпис

17.03.2021, 16:33 1930 3

17.03.2021, 16:33
Публикации: 1223 / 70
Приготвям документи за публикуване на ГФО в ТР. Ще ги подавам с ел. подпис като заявител.
Ето какъв текс за пълномощно съм приготвила:
ИЗРИЧНО   ПЪЛНОМОЩНО


Долуподписаният,   …………………………. Петров  с ЕГН ………………. с л.к. № ……………0,изд. На 14.02.2017г. от МВР гр.София,  в качеството ми на управляващ и представляващ дружеството  „…………… с ЕИК ……………

                                                                 УПЪЛНОМОЩАВАМ


……………………., ЕГН  ………………..1, лична карта № ……………….,изд. На …..0г. от МВР гр.София, като съставител на Годишния Финансов отчет на дружеството, да ме представлява пред Търговския регистър към Агенцията по вписвания, където да подаде от името на представляваното от мен дружество Заявление Г2 за обявяване на Годишен Финансов Отчет на  „……………….. „ ЕООД ,както и прилежащите документи-,Декларации и Годишен Финансов Отчет.ГФО на дружеството може да се подаде и с електронен подпис.



                                                            Упълномощител:
До сега съм подавала или на място като пълномощник или с ел.подпис на самата фирма.
При подаване с ел. подпис като съставител, трябва ли и Г2 да е нот. заверен?
#1 | 17.03.2021, 17:15
Публикации: 825 / 178
 Г2 - не.
Пълномощното - да.

п.п. И ако искате пълномощното да ви служи дълги години - не е необходимо да изреждате "прилежащите" документи, догодина може да ги сменят с други.
Все пак, намерете подходяща дума  вместо прилежащи, както и премахнете това "ИЗРИЧНО" - пълномощно си е напълно достатъчно.
 :smile1:
#2 | 17.03.2021, 17:25
Публикации: 825 / 178
W.
#3 | 19.03.2021, 15:51
Публикации: 1223 / 70
Благодаря!
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група