МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ с Решение на ЕСК за промяна на седалище, адрес и учредителен акт

22.04.2021, 13:37 4289 2

22.04.2021, 13:37
Публикации: 12 / 0
Здравейте, налага се да сменя седалището и адреса на ЕООД и ще съм благодарна, ако помогнете с бланково решение на ЕСК
#1 | 22.04.2021, 15:16
Публикации: 12 / 0
Моля, поне да ми кажете дали е нужно нещо да се добави или промени в този Протокол



ПРОТОКОЛ
ЗА РЕШЕНИЯ НА ЕДНОЛИЧНИЯ СОБСТВЕНИК НА КАПИТАЛА НА
„*********” ЕООД


   Днес, *********2021г., долуподписаната *********, ЕГН *********, притежаваща лична карта № *********, издадена на ********* г. от МВР, с постоянен адрес гр. *********, ул.********* в качеството ми на едноличен собственик на капитала на  „*********” ЕООД, регистрирано в Търговския регистър към Агенцията по вписванията с ЕИК *********, със седалище и адрес на управление: Област *********, Община *********, гр. София, п.к. *********, р-н *********, ул."*********" № *********, въз основа на пълномощията ми съгласно чл. 147 от Търговския Закон във връзка с чл. 137  от Търговския Закон,
приех следните

РЕШЕНИЯ

      1. Променям седалището и адрес на управление на дружеството, както следва:
СЕДАЛИЩЕ: Област: *********, Община *********, Населено място: гр. *********
АДРЕС НА УПРАВЛЕНИЕ: гр. *********, ул. „*******№
2. Променям учредителния акт на дружеството
3. Възлагам на Управителя на дружеството да предприеме всички правни и фактически действия по обявяване промените в Търговския регистър към Агенцията по вписвания.

   Настоящия протокол се изготви в два еднообразни екземпляра – един за архива на дружеството и един за Търговския регистър.



      ЕДНОЛИЧЕН СОБСТВЕНИК НА КАПИТАЛА ........................ .........
                         (*********)

#2 | 22.04.2021, 15:20
Публикации: 175 / 26
Не знам какво е ЕСК. Но няма нищо сложно, правите един протокол с решение на едноличния собственик на капитала, че  променя седалището и адреса на фирмата, пишете актуален дружествен договор. След това се плаща такса в ТР, прилагате попълнено А4 и декларация по чл. 13 от ТЗ
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група