Сайт на нап

Вчера в 17:56 258 3

Вчера в 17:56
Публикации: 174 / 3
здравейте, днес се опитах да наредя осигуровки от сайта на нап, излизаще ми все грешка, а дефакто са осчетоводени от картата ми 4 транзакции..какво да правя?
#1 | Вчера в 20:18
Публикации: 9515 / 1613
Ако ползвате ДСК - четете новините.
Иначе: проверявате какво наистина е платено (Справка за наредените плащания и покритите с тях задължения; Справка за задълженията с възможност за плащане - история на плащанията....). Ако наистина сте надвнесли - следите си задълженията и не внасяте няколко месеца до изчерпване на вноските
#2 | Днес в 07:24
Публикации: 174 / 3
да, но от дск ми казаха, че не е в гтях проблема..както и да е..
#3 | Днес в 16:22
Публикации: 309 / 41
здравейте, днес се опитах да наредя осигуровки от сайта на нап, излизаще ми все грешка, а дефакто са осчетоводени от картата ми 4 транзакции..какво да правя?

       Имала съм този проблем преди години, така и не установих от къде е. Отидох в НАП, писах някаква молба и парите ми бяха възстановени по банков път. Проблемът го реших като плащанията вече ги правя през гугъл хром.                 Уточнявам, че при всяко плащане през мозила ми изписва грешка, но въпреки това плащането се отразява в сайта на НАП след около 20-30 минути, през което време  задължението си стоеше и така съм платила втори път. След известен период от време  опитах да направя друго плащане през мозила и отново ми изписа грешка. Изчаках достатъчно дълго и плащането си мина.
     Така че моят съвет е да смените браузъра.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група