Длъжностна характеристика

13.12.2012, 12:06 11094 4

13.12.2012, 12:06
Публикации: 30 / 1
Здравейте, дълго търсих, но не открих дл.характеристика за "специалист лесовъдство"/31433003/.Доста специфична работа е и ми е трудно да я подготвя сама.
Искам да помоля ако някой има такава за помощ, необходима ми е до утре.
Благодаря
#1 | 13.12.2012, 12:34
Публикации: 1202 / 120
Лесовъдство е умението да се направлява развитието на една гора в желана посока посредством навременни и рационални мероприятия и въз основа на природонаучни знания.

Вижте прикачения файл дали няма да Ви помогне.  :thumbup:
#2 | 13.12.2012, 13:39
Публикации: 30 / 1
Благодаря, ще опитам да се справя, но незнам до колко е съобразено с изискванията на НАП и ИТ
#3 | 13.12.2012, 14:08
Публикации: 1202 / 120
Благодаря, ще опитам да се справя, но незнам до колко е съобразено с изискванията на НАП и ИТ
Не мога да Ви кажа т.к. изобщо не съм от бранша. Просто бях в обедна почивка и реших, че 2 мозъка мислят повече от 1. Използвайки различните ни логически връзки попаднах на материала. Изпратих Ви го т.к. ДХ се пише от прекият ръководител /бригадир, н-к смяна, н-к цех или участък и т.н./ и с нея се вменяват конкретните задължения на работника, а се утвърждава от Управителя т.к. би следвало да се използва стандартна схема и единно структурно и нормативно подчинение по вертикала и връзки по хоризонтала за цялото предприятие. Иначе с макети за "скелета" на ДХ мисля, че пълно навсякъде и в предприятието ви вече се ползва някой от тях. Вярвам, че ще се справите!
#4 | 13.12.2012, 14:21
Публикации: 30 / 1
Да, макети много и имам такива....истина е, че ДХ се пише по принцип от ръководителя, но в днешно време е като част от задълженията на счетоводителите.
Благодаря за отделеното време - хубав ден
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група