Обезщетение по чл.222

09.07.2013, 11:19 2807 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

09.07.2013, 11:19
Публикации: 1 / 0
Отправям въпрос от името на работодателя.Имам работник който навършва години за пенсия.Обаче не е представил всичките си трудови книжки и аз не зная дали има необходимия стаж.Въпросът ми е на какво да се обоснова за да му изплатя обезщетението по чл.222. Защото той може да си мисли че има необходимия стаж, на да не му достига там някой месец и да му откажат отпускането на пенсия, но ще минат поне 6 месеца.А аз вече да съм изчислила и платула това обезщетение.
#1 | 09.07.2013, 11:23
Публикации: 6375 / 588
Ще му прекратявате договора ли?
#2 | 09.07.2013, 11:27
Публикации: 5549 / 371
За да сте сигурни, ще му изплатите обезщетението когато представи пенсионното решение.

На какво основание ще го освобождавате? чл.325?
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група