Днес 5186Да, всичко, но нали питането беше за подаваните в АВ.
Днес 176В самата бланка на СИС е написано, че не се издава за СОЛ. А кой какво прави си е негова работа, съответно си носи отговорностт...
Днес 515И аз не бих завела актива със 2400 , по - скоро ще си го заведа в аморт. план да стои с нулева стойност . За ДДС е ясно как се о...