1
Не са глупости, а реална ситуация.не се занимавайте с глупости
2
Заплати, осигуровки, болнични, майчинство » Предизвестие
Днес в 18:06Здравейте, предполагам какъв ще е отговора, но реших да попитам за всеки случай. Служител си пуска молба за напускане, като молбата е комбинирана. Дали да бъде освободен веднага, или да си изкара предизвестие. Съответно в разговори с колеги служителя споменава, че си е подал молба. В следствие на това получава устни заплахи, че работодателя ще го съди, защото служителя по закон нямал право да казва, че е в предизвестие. Какво мислите по този въпрос?
