Предизвестие

Днес в 18:06 33 2

Днес в 18:06
Публикации: 2 / 0
Здравейте, предполагам какъв ще е отговора, но реших да попитам за всеки случай. Служител си пуска молба за напускане, като молбата е комбинирана. Дали да бъде освободен веднага, или да си изкара предизвестие. Съответно в разговори с колеги служителя споменава, че си е подал молба. В следствие на това получава устни заплахи, че работодателя ще го съди, защото служителя по закон нямал право да казва, че е в предизвестие. Какво мислите по този въпрос?
#1 | Днес в 18:47
Публикации: 3319 / 480
не се занимавайте с глупости :)
#2 | Днес в 18:49
Публикации: 2 / 0
не се занимавайте с глупости :)
Не са глупости, а реална ситуация.
Последни Теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група