Декларация 55

12.01.2015, 07:34 3381 2

12.01.2015, 07:34
Публикации: 33 / 0
Искам да попитам, тъй като за четвъртото тримесечие нямам внесен ДОД по гражданските договори. Трябва ли да подавам декларация по чл.55 или трябва да подам със стойност нула?

Благодаря.
#1 | 12.01.2015, 07:39
Публикации: 6406 / 1135
Когато нямате задължение да удържате и внасяте данък, какъвто е случаят с доходите по извънтрудови правоотношения за ІV-то тримесечие, не подавате декларация по чл. 55.
#2 | 12.01.2015, 08:00
Публикации: 41 / 1
а за IV-то тримесечие новите формуляри  дали ще може да се подават по ел. път?
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група