Обезщетение по чл. 222 ал.1

26.02.2016, 09:43 3251 8
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

26.02.2016, 09:43
Публикации: 20 / 0
Здравейте, много е писано за това обезщетение, но моля за една консултация. Освободен работник на 06,01,2016 г. Начислявам обезщетение за периода 06.01.2016 до 06.02.2016 г. За месец януари за18 работни дни, а до 06. 02. 2016 за 5 работни дни. Правилно ли е?
Благодаря на всички за отговорите.
Приятен ден
Раданова
#1 | 26.02.2016, 09:53
Публикации: 7602 / 1145
Обезщетението не трябва ли да е от 06.01.2016 до 05.02.2016 г вкл.?
Иначе дните са така
#2 | 26.02.2016, 10:02
Публикации: 3353 / 254
Обезщетението не трябва ли да е от 06.01.2016 до 05.02.2016 г вкл.?
Иначе дните са така

Подкрепям за периода  :good:
#3 | 26.02.2016, 11:54
Публикации: 101 / 5
Не трябва ли обезщетението да бъде за 30 календарни дни? Тоест от 06.01 до 04.02 вкл. Аз бих направила ведомостта от 06.01.2016 до 05.02.2016 прекратен
#4 | 26.02.2016, 12:04
Публикации: 3353 / 254
Обезщетението е за 1 месец, което си е 06.01.2016-05.02.2016 включително.
#5 | 26.02.2016, 12:31
Публикации: 101 / 5
Благодаря за разяснението. На мен ми предстои обезщетение по чл.222. От  22.02.2016 до 22.03.2016 вкл. ли ще бъде?
#6 | 26.02.2016, 12:33
Публикации: 3353 / 254
Не. От 22.02.2016 до 21.03.2016 включително :)
#7 | 26.02.2016, 12:34
Публикации: 7602 / 1145
От  22.02.2016 до 21.03.2016 вкл
#8 | 26.02.2016, 12:36
Публикации: 101 / 5
Много благодаря за бързите отговори  :wink1: :good: :smile1:
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група