Сметка от нотариус

07.05.2018, 19:18 997 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

07.05.2018, 19:18
Публикации: 544 / 8
Здравейте,

Имаме издадена сметка/фактура /по чл. 89 от ЗННД/ от нотариуси, но без приложена фактура към нея, както обичайно ги издават.
Може ли обаче само на основание  "сметка" да ги включа в Дневник покупки?
#1 | 07.05.2018, 20:33
Публикации: 9364 / 1591
Може ли обаче само на основание  "сметка" да ги включа в Дневник покупки?

Сметката не е данъчен документ / чл.112 ал.1 ЗДДС / и не може да се включи в Дневник покупки по ЗДДС / чл.124 ал.4 ЗДДС / . :smile1:
#2 | 07.05.2018, 21:03
Публикации: 544 / 8
Благодаря и хубава седмица!
Сметката не е данъчен документ / чл.112 ал.1 ЗДДС / и не може да се включи в Дневник покупки по ЗДДС / чл.124 ал.4 ЗДДС / . :smile1:
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове