Подаване на документи от ЗЛ в рамките на контролни производства

18.12.2018, 16:58 3755 4

18.12.2018, 16:58
Публикации: 127 / 5
Може ли някой да помогне.
Четох инструкцията, но явно нещо пропускам.
Опитвам се да подам документите през модула на НАП във връзка с проверка за възстановяване на ДДС. Прикачам документ, после същия документ, но подписан.
Съобщението е :" Прикачения файл XXXХ.xls не може да бъде валидиран с прикачения към него подпис XXXX.xls.p7s."

#1 | 20.12.2018, 01:23
Публикации: 59 / 6
до сега винаги съм изпращана на мейла на проверяващия подписани с ел. подпис файловете ограничени до 5МВ с исканите документи, не съм ползвала този модул. За да не изпуснете срок, по-добре направете същото.
#2 | 20.12.2018, 08:24
Публикации: 35 / 9
Може ли някой да помогне.
Четох инструкцията, но явно нещо пропускам.
Опитвам се да подам документите през модула на НАП във връзка с проверка за възстановяване на ДДС. Прикачам документ, после същия документ, но подписан.
Съобщението е :" Прикачения файл XXXХ.xls не може да бъде валидиран с прикачения към него подпис XXXX.xls.p7s."

Първо го прикачваш, след това там има бутон "Подпиши" - натискаш го, подписваш и прикачваш следващия документ
#3 | 21.09.2020, 10:41
Публикации: 12 / 0
А аз не мога да използвам услугата - в момента, в който дам запази на прикачените документи ми изписва, че е възникнала неочаквана грешка и нищо не се случва. Проблема е вече от една година. Пиша си с подрръжката в НАП и нищо... Някой друг с подобен проблем и решение на проблема?
#4 | 21.09.2020, 10:49
Публикации: 6668 / 658
А аз не мога да използвам услугата - в момента, в който дам запази на прикачените документи ми изписва, че е възникнала неочаквана грешка и нищо не се случва. Проблема е вече от една година. Пиша си с подрръжката в НАП и нищо... Някой друг с подобен проблем и решение на проблема?

Трябва прикачените документи да не надвишават 10 МБ. Аз подавам няколко пъти, за да успея да прикача всичко.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група