Консултантски договор с лице от трета страна

15.04.2021, 12:10 275 4
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

15.04.2021, 12:10
Публикации: 3 / 0
Здравейте. Възможно ли е да се сключи консултантски договор с лице, гражданин на Руската федерация, който не пребивава на територията на РБ? Благодаря!
#1 | 15.04.2021, 12:11
Публикации: 7522 / 1127
А защо да не може?
#2 | 15.04.2021, 12:14
Публикации: 3 / 0
Има ли някакви специални изисквания, документи, които трябва да се подават и т.н.?
#3 | 15.04.2021, 12:15
Публикации: 3 / 0
пропуснах да спомена, че става въпрос за физическо лице
#4 | 15.04.2021, 13:43
Публикации: 249 / 25
Има ли някакви специални изисквания, документи, които трябва да се подават и т.н.?
Предполагам, че вие ще плащате за консултантски услуги. Първо анализирайте много внимателно услугата, след това прочетете в ЗКПО за данъка, удържан при източника - чл.195. После прегледайте СИДДО с Русия, прочетете и в ДОПК за документите, които трябва да се представят.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група