IE и ел.подпис

16.08.2012, 23:00 5616 2

16.08.2012, 23:00
Публикации: 296 / 52
Интернет експлоръра ми се обновил,ми изписа най-тържествено лаптопа, ама когато се опитах да подам две Д1 , ми изписва следното съобщение :
Обектът за подписване не може да бъде зареден
Възможни причини за това са:
1.Не са инсталирани базовите сертификати - ама аз пак ги инсталирах
2.Нямате административни права на локалната машина - ама нали си работя на моя лаптоп
3.Отказали сте инсталирането на ActiveX контролите - ама такова искане не се е появило
4. Настройките на браузъра не позволяват използване на ActiveX контролите - а за това какво мога да направя???
И сега какъв избор имам, за да си подам декларациите?
#1 | 17.08.2012, 09:48
Публикации: 2027 / 254
Интернет експлоръра ми се обновил,ми изписа най-тържествено лаптопа, ама когато се опитах да подам две Д1 , ми изписва следното съобщение :
Обектът за подписване не може да бъде зареден
Възможни причини за това са:
1.Не са инсталирани базовите сертификати - ама аз пак ги инсталирах
2.Нямате административни права на локалната машина - ама нали си работя на моя лаптоп
3.Отказали сте инсталирането на ActiveX контролите - ама такова искане не се е появило
4. Настройките на браузъра не позволяват използване на ActiveX контролите - а за това какво мога да направя???
И сега какъв избор имам, за да си подам декларациите?

Веси , и аз преди имах подобен проблем, обадих се на фирмата от която ми е ел.подпис да дойдат да си оправят нещата / дойдоха след 2 дни/. Ако си с лаптоп направо отиди на място при тях/ ако имаш възможност/, ако ти е спешно.
#2 | 17.08.2012, 12:05
Публикации: 296 / 52
май така ще направя...
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група