Здравни осигуровки при неплатен отпуск

Вчера в 22:12 52080 22

#20 | Вчера в 22:12
Публикации: 3 / 0
Сблъсках се със същия проблем и след 7-8 разговора с консултанти от НАП ми бе обяснено,че здравните осигуровки за неплатен отпуск по желание на работника не трябва да се приспадат от брутното трудово възнаграждение за облагане за ДОД, защото са задължение лично на работника и работодателя не може да приспада неговите лични задължения преди да го обложи с ДОД.
#21 | Вчера в 22:20
Публикации: 3 / 0
Сблъсках се със същия проблем и след 7-8 препращания към различни консултанти от НАП ми бе обяснено,че здравните осигуровки за неплатен отпуск по желание на работника не трябва да се приспадат от брутното трудово възнаграждение за облагане за ДОД, защото са задължение лично на работника и работодателя не може да приспада неговите лични задължения преди да го обложи с ДОД.
#22 | Вчера в 22:20
Публикации: 3 / 0
Сблъсках се със същия проблем и след 7-8 препращания към различни консултанти от НАП ми бе обяснено,че здравните осигуровки за неплатен отпуск по желание на работника не трябва да се приспадат от брутното трудово възнаграждение за облагане за ДОД, защото са задължение лично на работника и работодателя не може да приспада неговите лични задължения преди да го обложи с ДОД.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група