Изплатено обезщетение на ЗП

30.12.2013, 18:01 2664 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

30.12.2013, 18:01
Публикации: 57 / 0
Изплатено обезщетение за пропуснат доход по Наредба № 1 от 2009 г. за условията и реда за предоставяне на финансова помощ по национална програма за подпомагане на лозаровинарския сектор декларира ли се в ГДД и в кое приложение ?
#1 | 30.12.2013, 19:27
Публикации: 6365 / 1054
Да, това е облагаем доход по чл. 35, т. 1 от ЗДДФЛ и се декларира в Приложение 6 - Доходи от други източници.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група