актуална версия

ПОСТАНОВЛЕНИЕ № 266 ОТ 13 НОЕМВРИ 2003 Г. ЗА ПРЕДОСТАВЯНЕ НА ДОПЪЛНИТЕЛНИ СРЕДСТВА ЗА ЕДНОКРАТНО ИЗПЛАЩАНЕ НА ДОПЪЛНИТЕЛНА СУМА КЪМ ПЕНСИИТЕ ЗА ДЕКЕМВРИ 2003 Г.

МИНИСТЕРСКИЯТ СЪВЕТ

ПОСТАНОВИ:

Чл. 1. (1) Предоставя допълнителни средства в размер 113 млн. лв. за еднократно изплащане на допълнителна сума към пенсиите за декември 2003 г.

(2) Средствата по ал. 1 се предоставят от републиканския бюджет за 2003 г. и се превеждат по бюджета на държавното обществено осигуряване.

(3) Министърът на финансите да извърши произтичащите от ал. 1 и 2 промени по бюджета.

Чл. 2. Разпределянето на средствата по чл. 1, ал. 1 се извършва по ред и начин, определени от Надзорния съвет на Националния осигурителен институт.

Заключителни разпоредби

§ 1. Постановлението се приема на основание чл. 28, ал. 1 във връзка с чл. 34, ал. 1 и чл. 35, ал. 2 от Закона за устройството на държавния бюджет.

§ 2. Изпълнението на постановлението се възлага на министъра на финансите и на органите на управление на Националния осигурителен институт.

§ 3. Постановлението влиза в сила от 13 ноември 2003 г.

Статии от КиК

Статии от КиК (виж още)

Последно от форума

Прекратяване на майчинство след навършване на 1 година на дете.

1895
Цитат на: polikaro в Днес в 12:40 " Здравейте,  Добре е майката да подпише и Декларация ,че прекратява майчинството по собствено...

Обезщетение по чл. 222 от КТ при закриване на предприятие и човек по майчинство

249
Според статията на майката не се дължи обезщетение по чл. 222, правилно ли я тълкувам?

А1 за Шофьори на автобуси за екскурзии в ЕС

177
Благодаря! 

Решение за влизане на еврото

248
Чл. 24.
Още от форума