1
И при мен излиза същото съобщение, има ли някакво решение за тази тъпотия?Изтеглих версия 2,01 за 64 бита. Започва инсталацията и ми изписва - инсталирайте 32 битовата версия...направо съм в недоумение.
Аз съм с 64 битов компютър и офис ест.
2
Да разбирам, че в ситуация в която януарския ДДФЛ, ще надвишава многократно възтановена сума, а пък тя от своя страна ще надвишава ДДФЛ на лицето за януари - ще си намалим плащането на ДДФЛ към фиска с въпросната сума? Щото честно казано мога да го разтълкувам и като да трябва всеки месец през 2014 да си приспадам само от ДДФЛ-то на лицето.
Благодаря!
Благодаря!
3
Благодаря!
Само не ми стана ясно в кой месец трябва да се приспадне - текущият или в следващия текущият?
Благодаря отново!
Само не ми стана ясно в кой месец трябва да се приспадне - текущият или в следващия текущият?
Благодаря отново!
4
Колеги, трябва да възстановим данък на лице, което в 11/2013 носи документ, че е трудоустроена над 50%. При годишното изравняване се получава да й се възстанови разликата.
Трябва ли да се намали плащането на ДДФЛ на фирмата към бюджета с тази разлика в текущия месец, в следващият на текущия месец или е схемата е по-различна?
Благодаря!
Трябва ли да се намали плащането на ДДФЛ на фирмата към бюджета с тази разлика в текущия месец, в следващият на текущия месец или е схемата е по-различна?
Благодаря!