Отписване на вноски

06.04.2017, 13:41 1807 1

06.04.2017, 13:41
Публикации: 417 / 4
През 2010 ЕТ прави вноски за временна парична помощ по чл 134 ТЗ. Отписани по изтекла 5 год давност през 2016 г. Увеличава ли се фин резултат с техния размер?
#1 | 06.04.2017, 13:54
Публикации: 6658 / 656
Вие прочетохте ли чл.134 от ТЗ?
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група