Допълнителни споразумения за промяна МРЗ

16.01.2018, 09:08 2559 7
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

16.01.2018, 09:08
Публикации: 15 / 0
Колеги пускате ли уведомления за промяна на МРЗ?
#1 | 16.01.2018, 09:36
Публикации: 1189 / 227
Пускаме. Един споразумение, друг - заповед...
#2 | 16.01.2018, 10:08
Публикации: 10111 / 1737
Но уведомления - никога по този случай.

Пускаме. Един споразумение, друг - заповед...
#3 | 18.01.2018, 09:59
Публикации: 15 / 0
Но уведомления - никога по този случай.


Благодаря!!!
#4 | 20.01.2018, 16:27
Публикации: 148 / 1
Под "пускате" се има предвид като документ за служителя и фирмата, а не като промяна в програмата на НАП за трудовите договори.....нали?
#5 | 20.01.2018, 16:34
Публикации: 3456 / 489
Чл. 3. (1) Уведомлението съгласно приложение № 1 се изпраща:
1. в тридневен срок от:
а) сключване на трудовия договор;
б) изменение на трудовия договор, с което се променя длъжността и/или срокът на договора;
в) издаване на постановлението по реда на чл. 405а от Кодекса на труда;
г) промяна на работното място на лицето в друго населено място, с която се променя кодът по ЕКАТТЕ на населените места, освен в случаите на командироване.
#6 | 20.01.2018, 16:48
Публикации: 148 / 1
Бобо, значи не се подава в този случай, нали така? Мерси.
#7 | 20.01.2018, 20:10
Публикации: 3456 / 489
Да.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група