Приемо-предавателен протокол за документи

16.08.2021, 20:48 6040 2

16.08.2021, 20:48
Публикации: 40 / 1
Здравейте,
трябва да правя приемо-предавателен протокол за предаване на официални документи, затова ще Ви помоля, ако някой е правил да ми качи бланка или линк, за да не пропусна някоя съществена част. Не знам дали има особености, защото постоянно правя ППП за стоки, материали или услуги, но това е сериозно и ми се ще да изглежда сериозно самия протокол.
Благодаря!
#1 | 16.08.2021, 21:45
Публикации: 4400 / 737
ПП-протоколът е свидетелство, че някой е дал някому нещо. В този смисъл няма няжда да изглежда сериозно, а да има вярно и точно съдържание: кой предава, кой приема, какво се предава и приема, къде става това, кога става това.

Съществен въпрос за помисляне е дали всеки документ трябвада е описан отделно или няколко подобни документа могат да бъдат обединени в един запис и брой. Това трябва да си го прецените според вида и съдържанието на документите.

На мин би ми свършило работа нещо такова:

ПП Протокол
Днес ............. в гр. ................... Аааааа ............ (длъжност)...... предаде, а ББББББ ....(длъжност)...... следните документи:
1.........
2.........
N........

Общо .......... листа

Предал ................... Приел .............

В някои случаи може да се добавят присъствещи лица и други нужни уточнения и обстоятелства.
#2 | 17.08.2021, 07:56
Публикации: 40 / 1
Благодаря за мнението!
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група