Дали някой има опит с износ на малки пратки за трети страни чрез пощенската услуга на А1 пост? Интересувам се, какви документи представяте за доказването на износа. Митническата декларация CN 22/23 e с името на А1 като износител. В правилника е предвидено, че за доказване на износа с пощенски оператор на пратки под 1000 евро, е необходим документ, от който да е видно, че изпратените или превозените стоки са изнесени. Обратна разписка от получателя дали върши работа?