ЗКПО Декларация по чл.88

19.12.2014, 21:38 1999 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

19.12.2014, 21:38
Публикации: 1 / 0
Искам да попитам на загуба съм следваше ли до 15.12 да подам декларация по чл.88 или може да не я подавам
#1 | 20.12.2014, 06:55
Публикации: 1869 / 372
А изобщо задължени ли сте да внасяте авансови вноски? Ако отговорът е да и сте били наясно със загубата можехте да промените авансовите вноски чрез подаване на декларация по чл.88 до 15 април за първо тримесечие, до 15 юли за второ тримесечие и до 15 декември за трето тримесечие. От било еди колко си - на нула.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове