Преотстъпен данък

23.02.2015, 14:03 2752 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

23.02.2015, 14:03
Публикации: 35 / 3
Здравейте, в ЗКПО, пише че данъчното облекчение по чл.189 б, се прилага след постановяване на положително решение от Европейската комисия, някой знае ли дали към момента има такова? Аз не успях да открия и при липса на такова, при подаване на декларацията по чл.92 посочвате ли преотстъпване на корпоративен данък?. Предварително благодаря!
#1 | 23.02.2015, 14:05
Публикации: 6333 / 582
Все още няма. Ще се наложи да изчакате с подаването.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група