Доход на ЗП

23.08.2015, 18:15 2361 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

23.08.2015, 18:15
Публикации: 18 / 0
Моля ви за помощ. ФЛ регистрирано като ЗП през годината продава собствена зем.земя закупена е преди повече от 5 г./. Получената сума трябва ли да се включи към общите суми от субсидии и продадена продукция към момента? Питам, защото с тази сума към края на месеца ЗП прави оборот от 50 х.лева.
#1 | 26.08.2015, 10:05
Публикации: 2033 / 252
Вижте чл.45 ЗДДС.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група