Сиддо

24.03.2016, 14:53 1763 4
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

24.03.2016, 14:53
Публикации: 77 / 3
Направено е плащане през м. 12/2015 към чуждестранно юрид. лице. До 31.01.2016 не е удържан и внесен данък.
1. Да удържа и внеса данъка сега, да подам декл. чл. 55
В този случай трябва ли да се търси от НАП някакво потвържение, което да изпратим на чуждестранното лице, че е обложено в БГ?
2. Да се снабдим с документи за СИДДО, макар и сега, с по-късна дата - и да подам декларация по чл. 142 ДОПК.
Как е по-добре да постъпя?
#1 | 24.03.2016, 15:22
Публикации: 77 / 3
Моля, наистина ми е много спешно.
#2 | 24.03.2016, 16:18
Публикации: 77 / 3
Толкова ли труден или безсмислен въпрос задавам, че никой не се включва?
#3 | 24.03.2016, 17:17
Публикации: 19 / 1
След като платите данъка, трябва да си извадите удостоверение по член 201 от НАП за платения данък.
#4 | 24.03.2016, 17:27
Публикации: 77 / 3
Това удостоверение не се ли издава по инициатива на чуждестранното лице?
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове