Допълнително споразумение към трудов договор

04.11.2015, 09:43 38774 37
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

#20 | 04.11.2015, 09:43
Публикации: 496 / 8
евентуално след време/зависи кога ще има работа/ отново с ДС по чл.119 си преминава отново на 8ч. нали така?
#21 | 04.11.2015, 09:45
Публикации: 7211 / 1079
Щом има работа и има съгласие между страните, защо не :)
#22 | 04.11.2015, 09:46
Публикации: 496 / 8
 :good:
#23 | 22.01.2016, 16:39
Публикации: 15 / 0
ВИТИС АГРО ЕООД
Ще пускам ДП-я за увеличаване на основната РЗ с промяна в МОД по икономически дейности за 2016. Знам, че за тази промяна не се пуска уведомление в НАП. Но ми стои един казус относно датите, които да сложа на ДС-то. Мисля да го направя ето така:

ДОПЪЛНИТЕЛНО СПОРАЗУМЕНИЕ № 001 / 04.01.2016 г.
към ТРУДОВ ДОГОВОР № ... / .................. 2014 г.

Днес 04.01.2016 г., в гр. ............, на основание чл. 118, ал. 3 от Кодекса на труда между:

Фирма ....................... , представлявана от...................... .............
наричано за краткост по-долу „РАБОТОДАТЕЛ” и

........................ ..............., ЕГН ........................,
наричан за краткост по-долу „РАБОТНИК/ СЛУЖИТЕЛ”

се сключи настоящето допълнително споразумение, с което страните се споразумяха за следните изменения на сключения между тях трудов договор, считано от 01.01.2016 г.:
............
...........
...........

Настоящото допълнително споразумение е връчено на РАБОТНИКА/ СЛУЖИТЕЛЯ на 04.01.2016 г.



Нарочно съм болдвала датите, защото не съм сигурна дали може "считано от" да е по задна дата. В случая всичко е заради почивните дни. Коректно ли е по този начин да се оформят датите в ДС?
#24 | 22.01.2016, 17:16
Публикации: 7211 / 1079
Няма проблем с датите-
#25 | 22.01.2016, 17:30
Публикации: 15 / 0
ВИТИС АГРО ЕООД
Няма проблем с датите-

Благодаря!
#26 | 27.01.2016, 16:21
Публикации: 469 / 6
Казусът ми е съшия в трудовата книжка слагам дата 04.01.06 или 01.01.16, ако в ДС от 04.01.16, сложа считано от 01.01.16.
#27 | 27.01.2016, 16:23
Публикации: 5550 / 369
01.01.16

Казусът ми е съшия в трудовата книжка слагам дата 04.01.06 или 01.01.16, ако в ДС от 04.01.16, сложа считано от 01.01.16.
#28 | 27.01.2016, 16:28
Публикации: 6104 / 544
Доста често се задават въпроси за промяна на работните заплати поради промяна в МОД за длъжността. Предполагам знаете, че не е това причина за промяна на заплатите.
#29 | 27.01.2016, 16:34
Публикации: 469 / 6
да заплатата може да е по-ниска от осигурителния доход, но е странно.
в книжката, коя дата да сложа?
#30 | 27.01.2016, 16:41
Публикации: 469 / 6
Благодаря не бях видяла датата. :smile1:
#31 | 27.01.2016, 16:43
Публикации: 69 / 15
01.01.2016 г.
#32 | 27.01.2016, 16:44
Публикации: 469 / 6
и няма проблем, че е неработен ден?
#33 | 27.01.2016, 17:16
Публикации: 1190 / 226
Няма, доколкото е определена в ПМС № 375/28.12.2015 г.
#34 | 27.01.2016, 17:26
Публикации: 469 / 6
 :smile1:
#35 | 16.02.2017, 13:48
Публикации: 2 / 0
Извинявам се за въпроса си, но бихте ли ми казали в допълнителното споразумение всички реквизити ли се попълват, или само тези, които се променят? Благодаря ви предварително!
#36 | 16.02.2017, 14:04
Публикации: 3264 / 453
Аз пиша само тези, които се променят и текста, че останалите клаузи остават непроменени.
Може да пишете, че "...страните се споразумяват за следните промени:..."
#37 | 16.02.2017, 14:29
Публикации: 2 / 0
Много благодаря!
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове