Данък - гражд.договор

16.02.2018, 11:25 934 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

16.02.2018, 11:25
Публикации: 44 / 0
Здравейте,
Лице е назначено на граждански договор и получава възнаграждение под минималната работна заплата. Плаща си осигуровките като безработно. Ние не трябва да му ги удържаме и да подаваме декларации за тях.
Въпросът ми е дали трябва да удържаме данък? Според мен - не, но не съм сигурен дали не пропускам нещо?
#1 | 16.02.2018, 11:45
Публикации: 6113 / 545
Лице назначено на граждански договор? А вие сте?
#2 | 16.02.2018, 12:08
Публикации: 7233 / 1081
Въпросът ми е дали трябва да удържаме данък? Според мен - не, но не съм сигурен дали не пропускам нещо?

Пропускате!
ЗДДФЛ, чл.29, чл. 43, чл.55....
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове