Въпрос

03.03.2012, 22:10 4447 3

03.03.2012, 22:10
Публикации: 6 / 0
 :(имам един въпрос който много ме притеснява-много ви моля за вашето искренно виждане по неголТА
Може ли някой страничен човек да злоупотреби с имената ми и да напише на съставител на годишните отчети без аз да имам представа за това-и да ги подаде по електронен път :(
#1 | 04.03.2012, 07:39
Публикации: 6403 / 1129
Може, ако знае имената ви и има електронен подпис....
Но защо му е да го прави? :(
#2 | 04.03.2012, 09:04
Публикации: 6 / 0
 :(питате защо може да се злоупотреби с името  на съставител на електронен годишен отчетЬпи за
Ами,защото иска най-малкото да ми направи номер-или той-въпросният човек няма право да подписва отчети-да ги съставя имам в предвид-а аз имам-но не искам да го правя.Човекът за да изкара някой лев пише някакви данни в отчетите -верни невирни-и ги подава като за съставител съм аз-
как да докажа ,че на практика нямам и представа за какво става въпрос_ако се наложи да
доказвам-много моля за искренно мнение-БЛАГОДАРЯ
#3 | 05.03.2012, 07:35
Публикации: 6403 / 1129
Вижте, явно имате основание да се притеснявате и отношенията ви с въпросния човек са комплицирани, но тук коментираме въпроси от данъчното и счетоводното законодателство и практиката по прилагането му.
След като имате съмнения за извършено спрямо вас престъпление от общ характер, следва да ги изложите в жалба до прокуратурата. Те са в състояние да ви помогнат ефективно, ние може само да ви съчустваме. :smile1:
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група