Плащане през 2007,прехвърляне 2018

27.12.2018, 12:39 614 0
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

27.12.2018, 12:39
Публикации: 1020 / 55
Днес ми носят НА за прехвърляне на земя от 20.12.2018г.Интересното обаче е ,че тази земя била платена на продавача-ФЛ още през 2007г. Само че тава си е останало между лицата,в счетоводството нищо не е отчетено.По неизвестни за мен причини чак сега нещата се оправят нотариално.Сумата е 1500лв.-има си разписка от 2007г.,която е показана сега пред нотариуса и в НА е написано,че е платено 2007г-в брой.Сега пред мен стои чуденката как да го направя счетоводно?Да се връщам 11 г. назад? И в крайна сметка това физ.лице,трябва ли да фигурира в справката по чл.73 за 2018г.Според мен -не. :blink:Предновогодишни питанки.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове