Декларация по чл. 15 от ЗЗБУТ

24.04.2019, 16:14 810 3
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

24.04.2019, 16:14
Публикации: 67 / 0
Привет,
Трябва  ли да се подава въпросната декларация от ООД с двама съдружника, в което работи само единият, като полагащ личен труд в ООД-то
Благодаря
#1 | 25.04.2019, 10:07
Публикации: 184 / 21
Да.
#2 | 25.04.2019, 11:34
Публикации: 220 / 4
Добър ден. Когато нямаш промени за 2018г.  спрямо подадената информация от 2017г. подава ли се тази декларация по чл.15? Благодаря прдварително за отговора.
#3 | 25.04.2019, 12:11
Публикации: 15 / 1
Добър ден. Когато нямаш промени за 2018г.  спрямо подадената информация от 2017г. подава ли се тази декларация по чл.15? Благодаря прдварително за отговора.

https://www.kik-info.com/forum/index.php/topic,24946.msg147802.html#msg147802
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове