Продадено ЕТ със заличаване от Търговски регистър

27.08.2019, 08:56 630 0
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

27.08.2019, 08:56
Публикации: 279 / 8
Здравейте,колеги!
Как счетоводно се отразява в регистрите продадено ЕТ със заличаване от Търговски регистър? Кога се подава декларация по чл.50 от ЗДДФЛ .ЕТ-то не е регистрирано по ДДС.
Благодаря!
Хубав и спорен вторник!
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група