Нов принтер

19.07.2022, 11:32 683 3

19.07.2022, 11:32
Публикации: 583 / 14
Здравейте
Вече е наложително да купя нов принтер + скенер.
Моля за препоръки за марка принтер, по възможност икономичен.
#1 | 19.07.2022, 17:08
Публикации: 9339 / 1571
Ако Ви устройва мастилено -струен, вижте серията CANON PIXMA. Има на много ниски цени. Работят добре и траят дълго. Бих Ви препоръчала да е с глави (черна и цветна), а не с пълнители (жълто, синьо, червено, черно), защото вторите по-бързо се "задръстват"  Е, малко вдигнаха консумативите, но всичко се вдига :)
#2 | 19.07.2022, 19:27
Публикации: 4394 / 734
Зависи и от натовареността на принтирането. Мисля, че лазерните, макар и с по-скъпи консумативи, са по-евтини на отпечатък.
#3 | 12.01.2023, 19:20
Публикации: 0 / 0
В зависимост от натовареността и вида на работата може да не е от значение марката. Може да е добър всеки модел, стига да може да използва касети/тонери на трети страни и те да работят добре с принтера. Това ще спести доста пари от мастило.

Аз лично използвам монохромен лазерен принтер Brother и не съм имал проблеми през последните три години. За цветни разпечатки ходя до близката книжарница. Лазерите на HP също изглеждат добри въз основа на отзиви от малки офиси, които ги използват. За всичко останало се опитвам да правя нещата дигитално. За щастие, почти всеки, с когото имам работа, знае как да прикачва файлове в WhatsApp.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група