Може и да е имало (нямам спомен), но при други вариант на закона. Сега действащия закон не дава право на избор. Освен през четвъртото тримесечие, но това се посочва със съответната отметка в СИС.
ПП. И запомнете: когато доходът се плаща със СИС, няма работодател!!!