Трябва ли да подава годишна декларация?

31.03.2014, 10:54 3046 3
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

31.03.2014, 10:54
Публикации: 86 / 3
Здравейте,

имам два въпроса по чл.92 дали би следвало да подават декларация:

1. ЕООД, без дейност от няколко години, не е пререгистрирано в Търговският регистър.

2. ЮЛНС с обществена полза,  няма стопанска дейост.

Предварително благодаря
#1 | 31.03.2014, 11:06
Публикации: 7230 / 1079
1. Да
2. не съм сигурна.
#2 | 31.03.2014, 12:33
Публикации: 128 / 26
На втория въпрос отговора е - не. ГДД не се подава, ако лицето не е извършвало стопанска дейност, но ГОД в статистиката си подавате.
#3 | 31.03.2014, 12:59
Публикации: 10 / 0
И аз така мисля
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове