Разпределяне на печалба от ЕООД

09.02.2015, 16:57 2523 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

09.02.2015, 16:57
Публикации: 30 / 1
Собственик /ЕООД/желае да направи разпределяне на печалба м.02.2015 г.от неразпределена печалба от минали години.Трябва ли това да се обяви в Търговския регистър?Достатъчно ли е подаването на декл.по чл.55?Ако размера на разпределена печалба е 20 000,00 лв по банка или в брой може да получи сумата? Благодаря Ви!
#1 | 09.02.2015, 17:07
Публикации: 6955 / 1020
Не се обявява в ТР.
Подава се Д55 и се внася данък.
20000 само по банков път
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове