Има ли право на обещетение майка освободена преди 410 дни

16.03.2015, 17:20 3581 6
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) този раздел.

16.03.2015, 17:20
Публикации: 70 / 0
Здравейте , моля за отговор ако някой е на ясно , в момента получавам обезщетение до 410 дни , но днес работодателят ми ме е освободи от фирмата , защото спира дейност и ме назначи в новата си фирма. Въпросът ми е дали ще получавам същото обезщетение?
#1 | 16.03.2015, 17:21
Публикации: 6118 / 545
Как така Ви освободи?
#2 | 16.03.2015, 17:25
Публикации: 70 / 0
ами фирмата няма да работи , спира дейност
#3 | 16.03.2015, 17:40
Публикации: 7243 / 1083
Ще се въздържа от коментар по освобождаването /поне не казвате "уволнение" или съкращение"/ и ще питам за новия договор. Кога го сключихте, на какво основание и най-вече - имате ли отработен ден в новата фирма?
#4 | 16.03.2015, 17:41
Публикации: 70 / 0
да, имам един работен ден , договора е по чл. 67 от КТ
#5 | 16.03.2015, 17:43
Публикации: 7243 / 1083
Тогава обезщетението ще си е  същото. Или поне така мисля. Нека знаещите да ме поправят, ако греша.
#6 | 16.03.2015, 17:44
Публикации: 70 / 0
Благодаря за отговора
В момента тук са: 0 Потребители и 2 Гости
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове