Задължителна регистрация ли е?

22.03.2017, 09:18 1181 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

22.03.2017, 09:18
Публикации: 92 / 2
Моля за съвет, че съвсем съм се шашнала.
Нерегистрирана по ЗДДС  българска фирма, извършва услуга на нерегистрирана по ЗДДС фирма от ЕС.
Трябва ли българската фирма, преди да направи услугата да се регистрира по ЗДДС по чл. 97а?
#1 | 23.03.2017, 14:47
Публикации: 92 / 2
Някой ще се включи ли с мнение?
#2 | 23.03.2017, 18:37
Публикации: 15 / 1
Погледни чл.21 и по конкретно мястото на изпълнение при извършване на услуга на данъчно незадължено лице.

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове