Преместване на дейността на фирма в нов обект

28.09.2017, 13:29 1066 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

28.09.2017, 13:29
Публикации: 674 / 19
Фирмата  построи собствен обект и от 01,10 се мести в него ,кой трябва да се уведоми за тази промяна,освен смяна на адреса на КА за друго не се сещам,в НАП нещо подава ли се ?
#1 | 28.09.2017, 15:36
Публикации: 11 / 0
ЗАКОН ЗА ФИСКАЛНИТЕ УСТРОЙСТВА
При промяна на търговския обект, в деня на настъпване на промяната, лицето по чл. 3 отразява на първа страница на книгата за дневните финансови отчети и в заглавната част на касовата бележка новия адрес на търговския обект и чрез фискалното устройство изпраща съобщение към НАП
#2 | 28.09.2017, 15:39
Публикации: 674 / 19
Благодаря ви
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове